شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

گردشگری

وحید پناهی (فیلمساز و فعال اجتماعی)

نسخه گردشگری فرهنگی برای بهبود اقتصاد بیمار

بسیاری از شهرهای جهان، از خاور تا باختر، به واسطه دارا بودن ویژگی یا ویژگی هایی خاص موجب جذب سیاحان، نگارش سفرنامه های متعدد و ترغیب دیگران به سفر شده اند.

اخبار گردشگری

در جشنواره ی توانمندیهای دانشگاههای آزاد استان اصفهان؛

کسب عنوان برگزیده ویژه برای شرکت گردشگری ایلیاد قشقایی

شرکت دانش بنیان گردشگری ایلیاد قشقایی  که بامرکز رشد و کانون دانشجویی گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم همکاری دارد، موفق شد درجشنواره ی توانمندیهای دانشگاههای آزاد استان به عنوان برگزیده ی ویژه دست یابد.

اخبار گردشگری

شیما امیری از فعالان حوزه گردشگری:

بدنبال توسعه پایدار گردشگری هستیم

عضو گردشگری جامعه بنیاد عشایری در  مراسم گشایش جشنواره سفره ایرانی که باحضور هنرمندان چهار استان کشور در هتل بزرگ شیراز برگزار شد، از بومی سازی یک الگوی جهانی در حوزه گردشگری با نمایندگان رسانه ها گفتگو کرد.

اخبار گردشگری

چاپ کتاب گردشگری جامعه بنیاد نوشته : فرشته فاضل بخششي و شيما اميري

به گزارش قشقایی آنلاین به نقل از روابط عمومی گردشگری جامعه بنیاد عشایری ایل قشقایی تیره هیبت لو، در برهه ای كه صنعت گردشگري در كشور ما رو به پیشرفت و جهانی شدن با سیر صعودی سریع است و گروه هاي ذينفع متعدد اعم از سازمان ها ي دولتي ، تسهيل گران غير دولتي ، و بخصوص جوامع بومي به اين عرصه جذاب و پر مخاطب رو می اورند ،

اخبار گردشگری

مسؤول اداره میراث فرهنگی فراشبند خبر داد

حضور گردشگران اروپایی در طرح گردشگری جامعه بنیاد تیره هیبت لو در فراشبند

مسؤول اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فراشبند از حضور 22 نفری گردشگران آلمانی و راهنمایان گردشگری در مناطق عشایری در این شهرستان خبر داد.

گردشگری

شیما امیری

با ما از گردشگری بخوانید

شیما امیری (سردبیر گردشگری قشقایی آنلاین)| قلم یکی از راههای ارتباط بشری در عرصه های مختلف تاریخ است ما امروز قلم در دست میگیریم و به همت جوانان این مرزو بوم با حفظ آداب و احترام به همه اقوام و فرهنگ ها سعی در معرفی ، حفظ و احیای فرهنگ خود با هدف ترویج  فرهنگ حفاظت از محیط زیست بخصوص توسط جوامع بومی میپردازیم .

  • 1
  • 2