شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

قشقایی پلاس

از عدد مرموز دنیای ریاضی (۰.۵۷۷) و خواص جالب آن چه می دانید؟

کلیک/ اگر درباره اعداد عجیب و غریب و پر کاربرد و معروف دنیا از شما سوال کنند، احتمالا اولین عددی که به ذهنتان می رسد، عدد “پی” است. اما علاوه بر عدد پی، تقریبا در همه جا رد پایی از عدد جالب و عجیب ۰٫۵۷۷ نیز به چشم می خورد.

قشقایی پلاس

آمار کاربران ایرانی اینستاگرام و تلگرام اعلام شد

ایسنا/ ابوالحسن فیروز‌آبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی از فعالیت زیاد کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: در پیام‌رسان تلگرام، ۱۰۰ هزار کانال ایرانی داریم که در شبانه‌روز حدود یک میلیون و دویست‌هزار مطلب به اشتراک گذاشته می‌شود.

قشقایی پلاس

چرا باید مودم بی سیم خود را بعد از مدتی عوض کنیم؟

کلیک/ اگر می گویید که روتر من درست کار می کند و نیازی به ارتقا ندارد باید بگوییم شاید روتر بی‎سیم قدیمی‎ شما همچنان به درستی کار کند، اما یک دستگاه جدیدتر خیلی بهتر و با اطمینان بیشتری کار خواهد کرد.

قشقایی پلاس

مکالمه دو فرد از طریق ذهن از فاصله ۸ هزار و ۴۷ کیلومتری

کلیک/ دانشمندان توانستند برای اولین بار ارتباط مستقیمی را بین دو ذهن ایجاد کنند. در این ارتباط که از فاصله ۸ هزار و۴۷ کیلومتری در کشور های هندوستان و فرانسه برقرار شد دو انسان توانستند از طریق ذهن با هم حرف بزنند.

قشقایی پلاس

ringID رقیب جدی و سرسخت تلگرام در آینده

 کلیک/ ringID نام رقیب تلگرام است که کمتر در ایران شناخته شده است و می تواند پیام‌های تصویری با کیفیت HD را در کمترین زمان ممکن، حتی با سرعت های پایین اینترنتی ارسال کند.

قشقایی پلاس

آیا اپلیکیشن الو گوگل رقیب تلگرام است؟

کلیک/ همانطور پیشتر اعلام شده بود، اپلیکیشن پیام رسان گوگل Allo قرار بود به زودی عرضه شود. در همین راستا، گوگل از ساعاتی پیش این اپلیکیشن را به طور عمومی منتشر کرده است.