چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

مسؤول اداره میراث فرهنگی فراشبند خبر داد

حضور گردشگران اروپایی در طرح گردشگری جامعه بنیاد تیره هیبت لو در فراشبند

مسؤول اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فراشبند از حضور 22 نفری گردشگران آلمانی و راهنمایان گردشگری در مناطق عشایری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قشقایی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان فارس مرتضی کشاورز از حضور 22 نفری گردشگران آلمانی و راهنمایان گردشگری در مناطق عشایری در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این گردشگران بعد از دیدن تصاویر جاذبه‌های فراشبند و به‌ویژه جاذبه‌های زندگی عشایری علاقه‌مند شده بودند این سبک معیشت را از نزدیک تجربه کنند.

وی افزود: به دلیل علاقه‌مندی گردشگران به زندگی عشایری در این شهرستان طرح گردشگری جامعه بنیاد تیره هیبت لو فراشبند به مدیریت علی‌اکبر امیری را در قالب بسته گردشگری انتخاب کرده و با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده در سطح این شهرستان از این حوزه و طبیعت بکر آن واقع در منطقه بندریگ از توابع بخش مرکزی فراشبند بازدید کردند.

کشاورز اضافه کرد: با توجه به شرایط اقلیمی مناسب فراشبند در ماه‌های پیش رو، پیش‌بینی‌های قبلی و قابلیت محیط‌های عشایری، طبیعی و بومی حضور چشمگیر گردشگران خارجی و داخلی در این شهرستان انتظار می‌رود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد