شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

اخبار گردشگری

در جشنواره ی توانمندیهای دانشگاههای آزاد استان اصفهان؛

کسب عنوان برگزیده ویژه برای شرکت گردشگری ایلیاد قشقایی

شرکت دانش بنیان گردشگری ایلیاد قشقایی  که بامرکز رشد و کانون دانشجویی گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمیرم همکاری دارد، موفق شد درجشنواره ی توانمندیهای دانشگاههای آزاد استان به عنوان برگزیده ی ویژه دست یابد.

اخبار گردشگری

شیما امیری از فعالان حوزه گردشگری:

بدنبال توسعه پایدار گردشگری هستیم

عضو گردشگری جامعه بنیاد عشایری در  مراسم گشایش جشنواره سفره ایرانی که باحضور هنرمندان چهار استان کشور در هتل بزرگ شیراز برگزار شد، از بومی سازی یک الگوی جهانی در حوزه گردشگری با نمایندگان رسانه ها گفتگو کرد.

اخبار گردشگری

چاپ کتاب گردشگری جامعه بنیاد نوشته : فرشته فاضل بخششي و شيما اميري

به گزارش قشقایی آنلاین به نقل از روابط عمومی گردشگری جامعه بنیاد عشایری ایل قشقایی تیره هیبت لو، در برهه ای كه صنعت گردشگري در كشور ما رو به پیشرفت و جهانی شدن با سیر صعودی سریع است و گروه هاي ذينفع متعدد اعم از سازمان ها ي دولتي ، تسهيل گران غير دولتي ، و بخصوص جوامع بومي به اين عرصه جذاب و پر مخاطب رو می اورند ،

اخبار گردشگری

مسؤول اداره میراث فرهنگی فراشبند خبر داد

حضور گردشگران اروپایی در طرح گردشگری جامعه بنیاد تیره هیبت لو در فراشبند

مسؤول اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فراشبند از حضور 22 نفری گردشگران آلمانی و راهنمایان گردشگری در مناطق عشایری در این شهرستان خبر داد.

اخبار گردشگری

به همت جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی؛

نشست آشنایی با ایل قشقایی در تهران برگزار شد...

درمورخه  خرداد 95 که در سالن همایش سرای  اباذر در تهران نشست اشنایی با ایل قشقایی به همت جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و جناب آقای میثم امامی برگزار گردید.

اخبار گردشگری

تنها نماینده ایران و از ایل قشقایی

كنفرانس بین المللی Tera madre با حضور شیما امیری

به گزارش قشقایی آنلاین، كنفرانس Tera madre در سال ٢٠٠٤ ايجاد شد كه در خلال آن  همه نمايندگان از سراسر دنيا گرد هم مي آيند و از تجارب و برنامه هايي كه در زمينه تهيه غذاي سالم انجام داده اند را به اشتراك ميگذارند.

  • 1
  • 2