دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

اطلاعیه شماره یک جشنواره قره آغاج

قابل توجه جوانان هم ایلی:

همه ساله جشنواره عشایری قره آغاج به همت عده ای از جوانان اقوام بویژه قوم بزرگ قشقایی در یک فضای سنتی و با نشاط برگزار می گردد.
امسال نهمین دوره این جشنواره با محوریت شناسایی، معرفی و تقدیر از نخبگان جوان عشایر فارس با اهداف زیر برگزار خواهد شد:

ارج نهادن به فعالیت جوانان شایسته، الگو سازی از آنان برای سایر نوجوانان و جوانان، آشنا نمودن مردم و مسئولان با ظرفیت نهفته جوانان، و ایجاد رقابت سالم و سازنده

طی این مراسم بزرگ و با سابقه که همواره با استقبال پرشور مردم نیز همراه بوده است، تعدادی از جوانان برتر اقوام و عشایر فارس مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

بدینوسیله تقاضامندیم از دوستان، آشنایان و هم ایلی های عزیز افرادی که واجد شرایط قید شده در این فراخوان هستند را با ذکر مشخصات کامل و ارایه مستندات به دبیرخانه و هیات برگزار کننده جشنواره قره آغاج معرفی نمایید.

شرکت کنندگان واجد شرایط می بایست:

در هر زمینه ای اعم از علمی، ورزشی و فرهنگی (هنری، مذهبی) و.... در سطح استان، کشور و یا بین المللی حائز مقام یا فعالیت های برجسته ای باشند.

سن افراد بین 15 تا 35 سال باشد.

شرکت کنندگان می بایست مشخصات کامل (نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، ایل، طایفه و تیره) ، تصویر کارت ملی، مدارک و مستندات کامل در زمینه تخصص خود را به آدرس ایمیل
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

فرد شرکت کننده باید به یکی از اقوام و عشایر فارس اعم از ایلات قشقایی، لر، عرب خمسه، کوهمره و طوایف مستقل تعلق داشته باشد.

مهلت ارسال مدارک و مستندات تا پایان روز جمعه مورخ 6 اسفندماه خواهد بود. بدیهی است عزیزانی که به هر دلیل مدارک و مستندات خود را تا تاریخ مقرر ارسال ننمایند، از جمع داوطلبان حذف خواهند شد، حتی اگر در سطح بین المللی افتخار آفرینی کرده باشند.

تنها مواردی از رزومه که مدارک، گواهینامه و یا مستندات آن ضمیمه ایمیل باشند مد نظر قرار خواهند گرفت.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره 09176180040 (نامداری) تماس حاصل نمایند.

خواهشمند است جهت جلوگیری از تضییع حق جوانان شایسته و توانمند ایل جهت شرکت در این جشنواره، این پیام را در گروههایی که عضویت دارید نشر دهید.

 با تشکر از حسن توجه و همکاری و به امید دیدار شما

"روابط عمومی جشنواره قره آغاج"

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0