شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

قشقائی گرام

غلام کاظمی

براي اين صدف اوضاع فرق كرد‏

غلام کاظمی مدیر شرک کوچ قشقایی بعد از بازدیدی که از مدارس عشایری در فیروزآباد داشتنتد عکس و متن زیر را در صفحه اینستاگرام خودشان منتشر کردند. 

قشقائی گرام

یونس احمدی

ساسان يعني حس موسيقي..

یونس احمدی از خوانندگان محبوب قشقایی با انتشار عکسی ار خود و ساسان کریمی در اینستاگرامش نوشت:ساسان يعني حس موسيقي..

قشقائی گرام

صبا گرگین پور

۲۴ مهر روز عصای سفید...

اینستاگرام / صبا گرگین پور فرزند استاد فرود گرگین پور با انتشار عکسی در اصفحه خودش در اینستاگرام نوشت: ۲۴ مهر روز عصای سفید... ((15 اکتبر)) روز جهانی نابینایان مواظب نابینا های دوست‌داشتنی و عزیز باشیم..

قشقائی گرام

همایون جهانشاهی

هر تازه ای نداره فخر اساس دیرین

اینستاگرام / همایون حهانشاهی از پدیده های جوان موسیقی ایران در رشته دف نوازی  که فرزند غلامرضا جهانشاهی استاد برجسته خوشنویسی ایران و قشقایی است با انتشار عکس و متنی،پیشنهادی داشته در مورد تیتر مصاحبه اش با روزنامه اصفهان امروز...

قشقائی گرام

سینا عشوری

تولدم مبارک!

اینستاگرام/ سینا عشوری بازیکن قشقایی تیم تراکتور سازی تبریز با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش تولد خودش به هوادارنش اعلام کرد.

قشقائی گرام

ارسلان میرزایی

فیلم دعوت از قشقایی ها برای حمایت از تیم قشقایی در بازی جام حذفی

تعدادی از چهره های شاخص قشقایی با همکاری بنیاد فرهنگی اوجاق اقدام به انتشار ویدیویی هایی  از هوادارن تیم قشقایی برای حمایت از تیم فوتبال قشقایی شیراز در بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس تهران دوعت کردند. ارسالان میرزایی شاعر و هنرمند قشقایی نیز با انتشار ویدیو و متن زیر در اینستاگرام به این کمپین پیوسته است.

قشقائی گرام

محمد شهبازی

پروین بهمنی بانوی لالایی ها

اینستاگرام/ هر کس دستی در هنر این سرزمین داشته باشد او را خوب میشناسد. هنرش تواضع و فروتنی و مهربانیست. وکوله بارش لالایی های مادران زجر دیده و زجر کشیده ی ایل است. او حافظ زمزمه هاییست که قرنهاست گوش کودکانمان رامینوازد.

قشقائی گرام

جواد طالبی گنجه ای

کنسرت موسیقی سپیدان را کنسل کردند!

تلگرام / عکس نوشته ای که  که جواد طالبی گنجه ای از خوانندگان لر زبان که ترکی قشقایی نیز می خواند، بعد از کنسل شدن کنسرت هایش که قرار بود برای حمایت از محیط زیست برگزار شد در صفحه ی رسمی خود در تلگرام و اینستاگرام منتشر کرد.

قشقائی گرام

اشکان نجف پور

از چمران بیاموز رسم مقاومت را...

اشکان (روح الله) نجف پور پس از حواشی روزهای گذشته در مورد باشگاه قشقایی عکس بالا و متن زیر را در صفحه ی اینستاگرامش منتشر کرد!

قشقائی گرام

صبا گرگین پور

پدر زیبا / من و بابا

اینستاگرام | صبا گرگین پور پسر استاد فرود گرگین پور با انتشار دو عکس از پدر و خودش نوشت: من و بابا و پدر زیبا