دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز:

نفت گچساران بهترین تیم لیگ دسته دوم فوتبال ایران است

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز گفت: بی‌تردید بهترین تیم در میان همه تیم‌های گروه‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم نفت و گاز گچساران است.

روح‌الله نجف‌پور صبح امروز و قبل از دیدار تیم فوتبال قشقایی شیراز با نفت گچساران در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: تیم قشقایی شیراز از حمایت هواداران خود در بسیاری از استان‌های کشور از جمله در کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه در شهرستان گچساران برخوردار است.

وی گفت: این یک فرصت بسیار خوب برای تیم قشقایی شیراز است تا بتواند با این پشتوانه عظیم برای امسال و سال‌های آینده با برنامه‌ریزی خوب جایگاه خود را در فوتبال کشور مستحکم کند.

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه تیم قشقایی در چند هفته از لیگ دسته دوم فوتبال کشور دچار افت شده بود، افزود: اما خوشبختانه دو سه هفته‌ای هست که تیم از حالت افت خارج شده و نتایج بهتری کسب می‌کنیم.

نجف‌پور در ادامه با اشاره به برگزاری دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و نفت و گاز گچساران در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در دور برگشت اظهار کرد: بی‌تردید بهترین تیم فوتبال در لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم نفت و گاز گچساران در میان همه تیم‌های حاضر در گروه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه همه مجموعه تیم به خصوص مدیران و همچنین سرمربی این تیم را می‌شناسم افزود: آن‌ها در کشور بهترین‌ها هستند و بازیکنان بسیار خوبی دارند.

نجف‌پور افزود: شهر گچساران را خانه دوم خود می‌دانیم چرا که بسیاری از هموطنان قشقایی زبان در این شهر زندگی می‌کنند و علاوه بر این که هوادار تیم نفت هستند به تیم قشقایی هم قلبا علاقه‌مندند.

نجف‌پور به ترمیم تیم قشقایی در نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: در نیم فصل دوم این رقابت‌ها 4 بازیکن به تیم ما اضافه شده‌اند که در بازی با تیم نفت گچساران از آن‌ها رونمایی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز افزود: امیدوارم امروز فوتبال خوب و تماشاگرپسندی را از تیم‌های قشقایی و نفت و گاز گچساران با حضور همه جانبه هواداران این دو تیم ببینیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0