جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

داور بین المللی والیبال ایران از قوم قشقایی

معرفی " امید فولادی وندا "

فولادی وندا داور بین المللی والیبال ایران از قوم قشقایی طایفه دره شوری و تیره وندا می باشد،ایشان تنها داور بین المللی از جنوب ایران می باشند،و در شرکت نفت و گاز گچساران واحد آزمایشگاه های شیمیایی کارخانه نرگسی وحدتیه استان بوشهر شاغل هستند.

ایشان متولد ۹ اسفند ۱۳۵۵  در شهر زیبا و ییلاقی گچساران می باشند و در حال حاضر در شیراز ساکن هستند. در سال ۱۳۷۹ ازدواج کردند و دارای یک فرزند دختر به اسم آنوشا هستند که امسال هفت ساله شده است.

 رزومه تحصیلی ایشان به قرار زیر است:

_ تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان در شهر گچساران
_ کارشناسی:مهندسی تکنولوژی صنایع شیمی
_ کارشناسی ارشد: دانشجوی رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمی

همچنین فولادی وندا  مدرک بین المللی داوری اروپا را به عنوان جوان ترین داور بین المللی ایران در سال ۲۰۰۹ از بخارست رومانی اخذ کرد و اولین داور ایرانی است که از اروپا مدرک داوری بین المللی اخذ می کند و دارای همه مدارک داوری در رده ملی می باشند.

امید فولادی وندا در لیگ برتر ایران از سال ۱۳۸۶ تا کنون قضاوت می کنند و از سال ۱۳۹۰ تا کنون قضاوت  در لیگ برتر والیبال نشسته را نیز  تجربه کرده اند.

از سوابق قضاوت بین المللی ایشان می توان به  قضاوت در چهار دوره مسابقات والیبال ساحلی کاپ آسیا و اقیانوسیه ، داور اعزامی ایران در مسابقات AVC cup قهرمانی بزرگسالان آسیا ، داور اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کشور تایلند اشاره کرد

آقای فولادی وندا در زمینه ی اجرایی نیز دارای سابقه ی ریاست کمیته داوران هیآت والیبال استان کهکیلویه و بویر احمد و ریاست کمیته داوران باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت خیز جنوب است.

آقای فولادی یکی از دوران جوان ایران هست و آینده شاهد قضاوت های ایشان در لیگ جهانی و مسابقات جام جهانی و آوردگاه المپیک خواهیم بود.

 

تنظیم متن و معرفی از سعید شریفی

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد