جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

ورزشکاران قشقایی

معرفی غزل قشقایی از خردسالان قهرمان کشوری و موفق قشقایی در رشته ورزشی کاراته

غزل قشقایی در گفتگو با خبرنگار قشقایی آنلاین در معرفی خود می گوید، غزل قشقایی هستم  10 ساله اهل تهران واصالتا شیرازی و از ایل بزرگ قشقایی از طایفه دره شوری که در گذشته اجدادم به تهران تبعید شده اند .ولی هرساله به بهانه ملاقات با ایل بزرگم به استان فارس سفرمیکنم و یا در نمایشگاه هایی که نشانه ای از ایلم باشه شرکت میکنم.

غزل در مورد بیوگرافی ورزشی اش می گوید، دوسال است که کاراته کار میکنم و قبل از آن هم در رشته کیک بوکسینگ و کونگ فو کارمی کردم.
قشقایی در مورد موفقیت هایش در ادامه افزود، حکم و مدال های استانی و کشوری از مسابقات شیراز ، اصفهان، کرمان و تهران دارم و آخر شهریور ماه بعد از دو مسابقه کشوری در اراک و همدان عازم مسابقات برون مرزی هلند واسلوونی و گرجستان هستم.

از جمله مقام هایی که کسب کردم، مقام اول مسابقات قهرمان قهرمانان کشوری در رشته کاتا و مقام اول قهرمان قهرمانان کشوری در کمیته. و دیگر مقام های مشابه ....

غزل قشقایی در مورد خانواده اش گفت؛ پدرم داروساز و مادرم ماما و یک خواهر 2.5ساله بنام نگار دارم.

غزل قشقایی کیوکوشین کاراته کار که بر اساس گفته هایش  مفتخر به کسب مقام های متعدد کشوری و استانی است در حال حاضر سخت مشغول تمرینات مسابقات قهرمان کشوری میباشد و هفته ی اینده به مسابقات کشوری استان اراک و قهرمان کشوری همدان خواهد رفت و همچنین آماده اعزام به مسابقات بین المللی کشور هلند و گرجستان میباشد.

برای غزل خانم قشقایی و دیگر ورزشکاران موفق و غیرتمند قشقایی آرزوی موفقیت می کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد