شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ -

Qashqai Online

قهرمانان و پهلوانان

از قوم قشقایی طایفه دره شوري

معرفی "رضا نره ای" نوجوان تکواندو کار قشقایی و استعداد برتر تکواندوی ایران

سایت قشقایی آنلاین در راستای معرفی جوانان و چهره های موفق قشقایی به معرفی یکی دیگر ورزشکاران افتخار آفرین قشقایی و ایران پرداخته است که در زیر می خوانید.

قهرمانان و پهلوانان

ورزشکاران قشقایی

معرفی غزل قشقایی از خردسالان قهرمان کشوری و موفق قشقایی در رشته ورزشی کاراته

غزل قشقایی در گفتگو با خبرنگار قشقایی آنلاین در معرفی خود می گوید، غزل قشقایی هستم  10 ساله اهل تهران واصالتا شیرازی و از ایل بزرگ قشقایی از طایفه دره شوری که در گذشته اجدادم به تهران تبعید شده اند .ولی هرساله به بهانه ملاقات با ایل بزرگم به استان فارس سفرمیکنم و یا در نمایشگاه هایی که نشانه ای از ایلم باشه شرکت میکنم.

قهرمانان و پهلوانان

ورزشکاران موفق

معرفی محمد عباسی کشتی گیر موفق ایران و قشقایی از آبادان با سابقه ی قهرمانی در کشور

محمد عباسی متولد 1366 در آبادان و اصالتا ترک قشقایی و از طایفه درشوری _ تیره ی قره جلو می باشد و 15 سال است که به صورت حرفه ای کشتی می گیرد و عضو تیم صنعت نفت آبادان است.

قهرمانان و پهلوانان

ورزشکاران موفق

معرفی صابره رحمانی قشقایی خانم گل فوتسال ایران

صابره رحمانی قشقایی بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران و رکورددار خانم گل فوتسال ایران با ۴ دوره ی پیاپی کسب این عنوان،از قوم قشقایی، طایفه ی عمله، تیره عبدالرحمانی می باشد.

قهرمانان و پهلوانان

داور بین المللی والیبال ایران از قوم قشقایی

معرفی " امید فولادی وندا "

فولادی وندا داور بین المللی والیبال ایران از قوم قشقایی طایفه دره شوری و تیره وندا می باشد،ایشان تنها داور بین المللی از جنوب ایران می باشند،و در شرکت نفت و گاز گچساران واحد آزمایشگاه های شیمیایی کارخانه نرگسی وحدتیه استان بوشهر شاغل هستند.

قهرمانان و پهلوانان

هندبالیست ملی پوش قشقایی

گفتگوی با یاسین کبیریان

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان ،گپ و گفتی خودمانی با یاسین کبیریان ، یکی از هندبالیست  جوان قشقایی انجام دادیم که در زیر می خوانید: